Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty koszulkowe

Utworzono dnia 22.07.2019
Czcionka:

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

W ramach projektu „Piekary Literackie : historia i tradycja miasta słowem pisana” zapraszamy 22 sierpnia 2019 (czwartek) na warsztaty robienia nadruków na koszulkach tradycyjną metodą szablonową. Jeśli znudziło Ci się już kupowanie w sklepach gotowych produktów i masz ochotę dowiedzieć się, jak prosty wzór przenieść na swój T-shirt, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Jeśli masz więcej niż 12 lat i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, zgłoś chęć uczestnictwa poprzez formularz dostępny na stronie... Możesz wybrać tylko jeden warsztat (o 16:00 lub o 18:00). O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń, o czym poinformujemy Cię drogą elektroniczną.

Spotkanie poprowadzi Krzysztof „Zygzak” Chojnacki, który chętnie podzieli się wiedzą, jak w latach 80-tych – czasach ograniczonego dostępu do materiałów – przygotowywało się nadruki na koszulkach.

Ważne! Na warsztaty trzeba koniecznie przynieść ze sobą jasną koszulkę (najlepiej białą lub szarą lub w innym jasnym odcieniu). Pozostałe materiały zapewniamy! Nie zapomnij też zabrać dobrego nastroju i głowy pełnej pomysłów. Możesz zrobić wzór wymyślony przez siebie albo skorzystać z gotowych szablonów przygotowanych przez nas (np. logo Piekary Literackie, hasła promujące piekarską literaturę piękną).

Do zobaczenia!

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Warsztaty robienia literackich nadruków na koszulkach

Utworzono dnia 28.08.2019, 10:31

Kalendarium

 


 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 265

W poprzednim tygodniu: 593

W tym miesiącu: 354

W poprzednim miesiącu: 2965

Wszystkich: 198767