Czwartki z nowymi technologiami

BIBLIOTEKA CENTRALNA - UL. KALWARYJSKA 62D

W każdy czwartek w godz. 16:00-18:00 zapraszamy do Biblioteki Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d na wyjątkową przygodę z nowymi technologiami. W trakcie dwugodzinnych zajęć nasi bibliotekarze wprowadzą Was w świat nauki, zabawy, rozrywki i mediów, które w nowoczesny sposób pozwolą Wam dostrzec i zrozumieć zmieniający się świat. Jesteś ciekawy świata? To właśnie na Ciebie czekamy! Większość proponowanych aktywności wymaga stałego nadzoru i pomocy naszych pracowników, by zabawa i nauka była efektywna i bezpieczna. Do zobaczenia w nowoczesnym świecie XXI wieku!

Organizując zajęcia pragniemy zapewnić uczestnikom jak najlepsze warunki zabawy, dlatego postanowiliśmy wprowadzić zapisy na te zajęcia. Dzięki ograniczeniu liczby uczestników każde z dzieci będzie miało więcej czasu na zabawę i wypróbowanie w pełni nowych technologii.

Co miesiąc przedstawimy Państwu grafik z wyszczególnionymi konkretnymi zajęciami, przez co będą mogli Państwo zdecydować na które z zajęć zapisać dziecko, dostosowując jego wiek do wykorzystywanej akurat technologii.

Liczba miejsc na każde z zajęć: 8

Obowiązują zapisy telefoniczne: 32 767 59 75

HARMONOGRAM - W LIPCU I SIERPNIU ZAJĘCIA SIĘ NIE ODBYWAJĄ

-----------------------------------------------